درباره ما
درباره ما

نظر به اینکه هر شهروند ایرانی در راستای اشتغال زایی موثر وبا دوام و مفید و سالم و البته درحد بضاعت خود مسئولیت دارد و با توجه به اینکه به توانمندی و انگیزه خود ایمان داشتیم لذا تصمیم گرفته ایم که کاری مشترک را شروع نماییم .پس از چند ماه کار شناسی و مطالعه ، ورود به عرصه تولید غذای سالم را به عنوان هدف خود انتخاب کردیم .
بنا به دلایل متعددی نهایتا تاسیس و راه اندازی واحد صنعتی تولید روغنهای گیاهی به شیوه پرس سرد (منطبق بر استاندارد۱۳۹۲) را برای هدف برترخود برگزیدیم.

درباره ما

استحصال روغن های گیاهی به شیوه پرس گرم و یا با استفاده از حلال شیمیائی و پس از آن طی مراحل تصفیه که عمدتا پروسه ای شیمیائی و با استفاده از محصولات پتروشیمی می باشد، بنا به اذعان بسیاری از متخصصین تغذیه ، محصولات نهائی چندان ارزش غذائی مورد انتظار را نداشته وحتی بعضا غیر مفید می باشد. لاجرم اگر آحاد جامعه به استفاده از روغنهای گیاهی ترغیب می شوند پر واضح است که می بایست روغنی به ایشان پیشنهاد شودکه در مراحل استحصال و فراوری آن تا مصرف، عاری از ابهام در امر سلامتی باشد. این جامعیت در استحصال به شیوه پرس سرد که بدور از هرگونه تغییرات شیمیایی است، یافت می گردد.

درباره ما

مشخصات موسسین

درباره ما

مهندس مهدی پردل شهری

متولد ۱۳۵۷ از مشهد و فارغ التحصیل مهندسی مکانیک طراحی جامدات و کارشناسی ارشد مدیریت MBA ، نزدیک به ۸ سال در سمت های مدیریت فناوری اطلاعات ، آموزش مجازی و مسئول فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور خراسان رضوی خدمت نموده است.

درباره ما

دکتر حسن پورعلی

متولد ۱۳۴۹ از مشهد مقدس و فارغ التحصل دکترای پزشکی عمومی در سال ۱۳۷۵ از دانشگاه علوم پزشکی مشهد ،قریب به ۱۷ سال در سمت های متعدد ستادی بهداشتی ودرمانی در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی خراسان بزرگ خدمت نموده است

درباره ما

خط تولید کارخانه بروج

در تولید روغن بروج که سالهاست در اروپا رایج است، روغن از لحظه استحصال تا زمان مصرف هیچ پروسه حرارتی وشیمیائی راطی نمی کند و روغن گیاهی در کمال سلامت و با حفظ کلیه خواص مثبته در دسترس عموم قرار می گیرد .

درباره ما
پخش ویدیو

داستان بروج

از ابتدا تا کنون

در فروردین ماه ۱۳۹۰ مجوز تاسیس از سازمان محترم جهاد کشاورزی اخذ شد. پروانه ساخت واحد صنعتی در تیر ماه همان سال از شرکت شهرک های صنعتی اخذ گردید.

درباره ما
درباره ما

در تیر ماه سال ۱۳۹۱ علی رغم مشکلات فراوان در فاز دوم شهرک صنعتی چناران با تلاش بی وقفه توانستیم پس از کمتر از یک سال ساخت واحد صنعتی را به پایان رسانیم. پس از آن مبادرت به احداث زیر ساخت های صنعتی نمودیم وهمزمان ماشین آلات خریداری و نصب و راه اندازی گردید متعاقبا پروانه بهره برداری صنعتی از سازمان جهاد کشاورزی و پروانه بهداشتی وپروانه ساخت اولین محصول (روغن کنجد بکر و خالص و طبیعی و بدون تصفیه ، تهیه شده به شیوه پرس سرد)از معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی یکی پس از دیگری اخذ گردید.

درباره ما